O nás

Spoločnost AktivPersonal

Vitajte v spoločnosti AktivPersonal – váš partner v stavebnom priemysle!

Naša špecializácia

AktivPersonal je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu zákaziek v stavebnom priemysle. Sme vaším spoľahlivým partnerom, keď prichádza reč o pracovných príležitostiach v Nemecku.

Spolupráca so stavebnými odborníkmi

Pre elektrikárov a kúrenárov zo Slovenska a Čiech, ktorí pracujú na živnosť, zabezpečujeme výnimočné pracovné projekty. Spoliehame sa na našu stabilnú sieť obchodných partnerov, ktorá nám umožňuje ponúkať krátkodobé aj dlhodobé projekty v nemecky hovoriacich krajinách. Našu prácu ocenia nielen naši klienti zo zahraničia, ale aj naši spolupracovníci a dodávatelia.

Naša história

AktivPersonal pôsobí na Nemeckom pracovnom trhu od roku 2011. Za túto dobu sme si vybudovali významnú reputáciu v oblasti stavebného priemyslu a stali sa dôveryhodným partnerom pre mnohých odborníkov.

V AktivPersonal veríme v kvalitu, spoľahlivosť a profesionálny prístup. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech vo vašej kariére v stavebnom priemysle v Nemecku.

528+

spokojných klientov

620+

realizovaných projektov

1200+

spolupracovníkov

6400000+

odpracovaných hodín na projektoch

Náš tím

Naši experti na zamestnanie

Ing. Milan Bartos
Generálny riaditeľ
milan.bartos@aktivpersonal.eu
+421 903 713 686

Alena Glatt
Projektový manažér
glatt@aktivpersonal.eu
+421 905 256 533

Mgr. Petra Bednárová
Personálny koordinátor
bednarova@aktivpersonal.eu
+421 903 647 587

Ing. Žofia Patka Nagyová Personálny koordinátor nagyova@aktivpersonal.eu
+421 904 777 758

Ing. Veronika Michalík
Personálny koordinátor
michalik@aktivpersonal.eu
+421 911 657 194

Eva Štibranyová
Ekonómka (zástup počas MD)
economy@aktivpersonal.eu
+421 911 477 844

O nás

Špecializujeme sa na realizáciu stavebných zakáziek

Pre elektrikárov a kúrenárov zo Slovenska a Čiech, pracujúcich výhradne na živnosť, zabezpečujeme prostredníctvom stabilnej siete obchodných partnerov krátkodobé aj dlhodobé projekty v nemecky hovoriacich krajinách. Naše služby sú vysoko hodnotené nielen zo strany zahraničných klientov, ale aj zo strany našich spolupracovníkov a dodávateľov.

Prečo my?

Spolupracujeme výhradne s overenými klientami  alebo osobne získanými naším zastúpením v zahraničí. Pri realizácii projektov v nemecky hovoriacich krajinách využívame naše 10 ročné skúsenosti v stavebnom priemysle. Vybavíme za Vás potrebné dokumenty k vycestovaniu v zmysle platnej legislatívy danej krajiny, a taktiež poskytujeme bezplatné preklady dokumentov pre tých, ktorých posielame na projekty. Vždy zohľadňujeme požiadavky našich klientov aj spolupracovníkov.

S kým sme spolupracovali

Naši klienti

Návrat hore