O nás

Vitajte v spoločnosti AktivPersonal

Váš partner v zamestnaní v stavebnom priemysle!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vitajte v spoločnosti AktivPersonal – váš partner v stavebnom priemysle!

Naša špecializácia

AktivPersonal je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu zákaziek v stavebnom priemysle. Sme vaším spoľahlivým partnerom, keď prichádza reč o pracovných príležitostiach v Nemecku.

Spolupráca so stavebnými odborníkmi

Pre elektrikárov a kúrenárov zo Slovenska a Čiech, ktorí pracujú na živnosť, zabezpečujeme výnimočné pracovné projekty. Spoliehame sa na našu stabilnú sieť obchodných partnerov, ktorá nám umožňuje ponúkať krátkodobé aj dlhodobé projekty v nemecky hovoriacich krajinách. Našu prácu ocenia nielen naši klienti zo zahraničia, ale aj naši spolupracovníci a dodávatelia.

Naša história

AktivPersonal pôsobí na pracovnom trhu od roku 2011. Za túto dobu sme si vybudovali významnú reputáciu v oblasti stavebného priemyslu a stali sa dôveryhodným partnerom pre mnohých odborníkov.

V AktivPersonal veríme v kvalitu, spoľahlivosť a profesionálny prístup. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech vo vašej kariére v stavebnom priemysle v Nemecku.

214+

spokojných klientov

411+

realizovaných projektov

838+

spolupracovníkov

1200000+

odpracovaných hodín na projektoch

Náš tím

Naši experti

Mgr. Petra Bednárová

Personálny koordinátor
bednarova@aktivpersonal.eu
+421 903 647 587
Taktiež rieši nové nástupy živnostníkov, ich dovolenky, pauzy a s tým súvisiace personálne záležitosti. Stará sa o administratívu súvisiacu s vyslaním elektrikárov do Nemecka.

Ing. Milan Baros

Ing. Milan Bartos

Generálny riaditeľ
milan.bartos@aktivpersonal.eu
+49 15128197878

ALENA GLATT

Alena Glatt

Projektový manažér
glatt@aktivpersonal.eu
Tel.:+421 905 256 533
Má vo firme na starosti komunikáciu s nemeckými klientmi, Bauleitermi na stavbe či nemeckými úradmi. Vybavuje podmienky nových projektov v zahraničí a k tomu príslušné zmluvy.

Ing. Dominika Vatrtová

Ekonómka
economy@aktivpersonal.eu
+421 911 477 844

Ing. Katarína Jurenková

Ing. Katarína Jurenková

Personálny koordinátor
jurenkova@aktivpersonal.eu
+421 904 777 758
V našej firme rieši všetky nové nástupy živnostníkov, dovolenky, maródky a iné personálne záležitosti. Stará sa aj o všetkú administratívu spojenú s vyslaním do Nemecka, a to pre inštalatérov, zváračov, vzduchotechnikov či izolatérov.

Ing. Veronika Michalík

Ing. Veronika Michalík

Personálny koordinátor
michalik@aktivpersonal.eu
+421 911 657 194
Vo firme zabezpečuje pre chlapov ubytovanie (pomoc s hľadaním). Taktiež rieši príslušnú administratívu, prihlasuje živnostníkov na úrady v Nemecku, vybavuje Freistellung a je vždy nápomocná pri vrátení stavebnej dane.

O nás

Špecializujeme sa na realizáciu stavebných zakáziek

Pre elektrikárov a kúrenárov zo Slovenska a Čiech, pracujúcich výhradne na živnosť, zabezpečujeme prostredníctvom stabilnej siete obchodných partnerov krátkodobé aj dlhodobé projekty v nemecky hovoriacich krajinách. Naše služby sú vysoko hodnotené nielen zo strany zahraničných klientov, ale aj zo strany našich spolupracovníkov a dodávateľov.

Prečo my?

Spolupracujeme výhradne s overenými klientami  alebo osobne získanými naším zastúpením v zahraničí. Pri realizácii projektov v nemecky hovoriacich krajinách využívame naše 10 ročné skúsenosti v stavebnom priemysle. Vybavíme za Vás potrebné dokumenty k vycestovaniu v zmysle platnej legislatívy danej krajiny, a taktiež poskytujeme bezplatné preklady dokumentov pre tých, ktorých posielame na projekty. Vždy zohľadňujeme požiadavky našich klientov aj spolupracovníkov.

S kým sme spolupracovali

Naši klienti

Nach oben scrollen